HAKKIMIZDA
İş dünyasının ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiği İstanbul/ Şişli’de bulunan büromuz, alanında uzman genç ve dinamik kadrosuyla gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında ikamet eden gerçek ve tüzel kişilere hukuki çözümler sağlamaktadır.

Büromuz, her bir müvekkilin ihtiyaç ve beklentilerinin  çözümünde büyük bir titizlik ve dikkat ile sonuca gitmeyi misyon edinmiş olup; şeffaflık, dürüstlük, sorumlu olma, mesleki olgunluk ve strateji ile kaliteli hukuki destek hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk büromuz; müvekkilleri adına adaleti ararken bağlı bulunduğu meslek kuralları, hukuk etiği ve insan haklarını daima her kurum ve normun önünde tutmaktadır. Büromuz başta İstanbul olmak üzere Türkiye`nin her yerinde ve eş zamanlı olarak da yurt dışında bulunan çözüm ortakları eliyle hukuki faaliyetler gerçekleştirmektedir .

Büromuz ağırlıklı olarak Spor Hukuku, Basın Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku , Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku  alanları başta olmak üzere farklı hukuki alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Büromuz, gerekmesi halinde bağlantılı veya işbirliği halinde olduğumuz finans danışmanları, vergi uzmanları, mali müşavirler,akademisyenler, iktisatçılar ve teknik uzmanlar ile koordinasyon içinde çalışabilme esnekliğine sahiptir.